Na co zwrócić uwagę przy wyborze prawnika?

Odpowiedz

:
Aby zapobiec automatycznym rejestracjom, wymagamy, żebyś wpisał oba podane słowa do pola tekstowego umieszczonego pod nimi.
Uśmieszki
:D :) :wink: :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode jest włączony
[img] jest włączony
[flash] jest włączony
[url] jest włączony
Uśmieszki są włączone
Przegląd wątku
   

Jeśli chcesz dołączyć jeden lub więcej plików, uzupełnij pola poniżej.

Rozszerz widok Przegląd wątku: Na co zwrócić uwagę przy wyborze prawnika?

Re: Na co zwrócić uwagę przy wyborze prawnika?

Post przez sara » Śr mar 27, 2019 07:32

Myślę że warto się kierować w każdej takiej sytuacji rekomendacją klientów, można też podpytać znajomych, może ktoś miał podobny problem? Nie pomogę w tej akurat sprawie ale znam doskonałą i skuteczną godną zaufania kancelarię https://kancelaria-szip.pl/ w Katowicach która zajmuje się głównie kompleksową obsługą firm i specjalizuje się w prawie gospodarczym

Na co zwrócić uwagę przy wyborze prawnika?

Post przez Jejka » So mar 24, 2018 14:56

Witam serdecznie,
Miałam w ostatnich miesiącach trochę problemów z byłym mężem, a dokładniej z alimentami od niego. Myślałam, że uda nam się to załatwić polubownie, tak jak do tej pory, ale niestety nie da rady :( Postanowiłam więc skorzystać z pomocy prawnika. Nigdy jednak z takiej pomocy nie korzystałam, więc jestem trochę "zielona" w tym temacie. Wiem, że przydałby mi się jakiś dobry radca prawny, Radom jednak nie jest taką małą miejscowością i jest tutaj wielu prawników. Stąd moje pytanie - czym powinnam się kierować przy wyborze radcy prawnego do sprawy o alimenty?

Góra

cron