Jak szybko schudnąć?

Jak szybko schudnąć?

Postprzez Marzena » Wt lip 23, 2013 15:07

Witam,

Zaczęłam ponownie się odchudzać. Wcześniej robiłam to bezmyślnie, efektem głodówki. Teraz chcę zmienić swoje nawyki i przede wszystkim zdrowo się odżywiać.

U mnie jest problem z motywacją. Szukam więc, dobrego kursu internetowego na temat diety, zdrowego odżywiania czy ćwiczeń. Wiem, że jak już za coś zapłacę, to mnie to zmotywuje.
Marzena
 

Postprzez » Wt lip 23, 2013 15:07

 

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez JolaR » Śr lip 31, 2013 11:08

Witaj, Właśnie zrealizowałam kurs: Jak szybko schudnąć w Netakademia.
Bardzo podobał mi się ten kurs. Jest to kurs stworzony przez psychologów, po tym kursie jestem bardziej zmotywowana. Kurs uświadomił mi, że musimy wziąć odpowiedzialność za postanowione zmiany. Jeżeli zdecydowałam się na zmianę nawyków żywieniowych, muszę wziąć za to odpowiedzialność, jeżeli zdecydowałam się schudnąć, też biorę za to odpowiedzialność. Najbardziej podobała mi się część dotycząca motywacji, zaczęłam się zastanawiać, dlaczego tak na prawdę chcę zmienić swoje odżywianie, wygląd? Z odpowiedzią nie miałam problemu, bo chcę to zrobić dla siebie, aby lepiej się czuć. Fajne też były zagadnienia dotyczące wyznaczania celu. Na pewno uważam, że ten kurs odpowiednio Cię zmotywuje.
JolaR
 

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez beny » Wt paź 22, 2013 10:44

Schudnąc szybko to sie nie da ale można efektownie :) Wystarczy zredukować ilość kalori i spooro sie ruszać min. bieg , skakanka , pływanie , siłka :)
beny
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt paź 22, 2013 10:39

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez laki » Cz paź 24, 2013 08:54

Dużo wysiłków , sporo ruchu i samozaparcie :)
laki
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 08:43

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez planeta » Śr sty 08, 2014 08:41

Nie da się raczej schudnąć szybko zdrowymi metodami. Odżywiając się jak należy, dbając o siebie i uprawiając sport, oczywiście zrzucimy nadprogramowe kilogramy, ale jest to żmudna praca, której efekty widoczne są najwcześniej po miesiącu. I nie mówię tu o niczym spektakularnym, a o 2-3kg. W każdym razie trzeba być cierpliwym, opłaca się.
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez RenataKole » Pn sty 20, 2014 15:02

Dobrym sposobem jest się zapisać na jakieś ćwiczenia, uprawiać jakiś sport. Wtedy nie tylko schudniemy ale również będziemy pełni sił. Ja chodzę na basen, biegam a ostatnio zapisałam się na tenis: Tuan Club
Rewelacja. Polecam.
RenataKole
 

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez Andzia » Śr sty 22, 2014 11:15

RenataKole napisał(a):Dobrym sposobem jest się zapisać na jakieś ćwiczenia, uprawiać jakiś sport. Wtedy nie tylko schudniemy ale również będziemy pełni sił. Ja chodzę na basen, biegam a ostatnio zapisałam się na tenis: Tuan Club
Rewelacja. Polecam.

Byłam na ich stronce i z tego co widzę zapowiada się dosyć ciekawie;) Może sama się skuszę na takie zajęcia.
Andzia
 

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez ElaW » Pt sty 24, 2014 11:30

RenataKole napisał(a):Dobrym sposobem jest się zapisać na jakieś ćwiczenia, uprawiać jakiś sport. Wtedy nie tylko schudniemy ale również będziemy pełni sił. Ja chodzę na basen, biegam a ostatnio zapisałam się na tenis: Tuan Club
Rewelacja. Polecam.

Ten klub to świetna sprawa. Genialny pomysł. Popieram
ElaW
 

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez Ariadna » N sty 26, 2014 10:59

Naprawdę wierzycie, że można jakoś cudownie szybko schudnąć? Poczytajcie sobie na hellozdrowie różne ciekawe porady jak np. o dietetycznych pułapkach: http://www.hellozdrowie.pl/psychologia/ ... ne-pulapki, ale na pewno nie wyczytacie w nich, że można jakoś łatwo schudnąć.
Ariadna
 

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez Ariadna » N sty 26, 2014 10:59

Naprawdę wierzycie, że można jakoś cudownie szybko schudnąć? Poczytajcie sobie na hellozdrowie różne ciekawe porady jak np. o dietetycznych pułapkach: http://www.hellozdrowie.pl/psychologia/ ... ne-pulapki, ale na pewno nie wyczytacie w nich, że można jakoś łatwo schudnąć.
Ariadna
 

Postprzez » N sty 26, 2014 10:59

 

Następna strona

Powrót do zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron