Jak szybko schudnąć?

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez Paula » Pn lut 17, 2014 16:09

RenataKole napisał(a):Dobrym sposobem jest się zapisać na jakieś ćwiczenia, uprawiać jakiś sport. Wtedy nie tylko schudniemy ale również będziemy pełni sił. Ja chodzę na basen, biegam a ostatnio zapisałam się na tenis: Tuan Club
Rewelacja. Polecam.

No właśnie zobaczyłam ich ofertę: http://klub.tuanclub.pl/oferta/tenis/tenis-xpress i naprawdę wygląda obiecująco. To nie jest drogą jak na taki kurs.
Paula
 

Postprzez » Pn lut 17, 2014 16:09

 

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez Daria » Śr lut 19, 2014 19:49

Pewnie zastanawialiście się również dlaczego macie problemy z wypróżnianiem się, a ma to bez wątpienia wpływ na odchudzanie się. Jest wiele sposobów na to, co oczyszcza jelita, a chyba najlepszym jest hydrokolonoterapia, czyli płukanie jelita grubego. Płukanie jelita grubego jest środkiem wspomagającym leczenie wielu dolegliwości, a dodatkowo bardzo wspiera proces odchudzania. Dlatego moim zdaniem warto się zastanowić nad takim zabiegiem.
Daria
 

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez MPMedical » Pt mar 28, 2014 10:20

Jak szybko schudnąć? Trzeba dużo się ruszać, spacerować uprawiać jakieś sporty. Wtedy napewno nie tylko schudniemy ale również będziemy zdrowsi i pełni energii
Z poważaniem MPMedical
MPMedical
 

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez timi » Wt lip 01, 2014 13:10

Moim zdaniem to kwestia samozaparcia, ustaleniu pewnych zasad i wprowadzeniu odpowiednich nawyków :)
timi
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt lip 01, 2014 13:04

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez mata » Pt lip 18, 2014 10:00

Do tego trzeba mieć bardzo silną wole.
Sprawdzony psychoterapeuta www.psychoterapeuta-zdrowie.pl
mata
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt lip 18, 2014 09:34

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez planeta » Cz lip 24, 2014 06:11

Nie ma czegoś takiego jak szybkie odchudzanie. Gubienie kilogramów to trudna, czaso i pracochłonna praca.
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez Gość » N lip 27, 2014 10:34

Zgadzam się, że zrzucenie kilogramów wymaga pracy, Ja już się trochę z tym męcze;), ale droga do sukcesu to systematyczność, w sporcie diecie a także w przyjmowaniu suplementów. Ja dietę wspomagam kwasami omega3 bo jjem mało ryb, naczytałam się że suplementy podobnie jak leki trzeba brać reguralnie. Mam kilka wspomagaczy:P, tzn jak biegam używam aapki endomondo co pokazuje mi ile kalori spaliłam, do suplementów stosuję aplikację moje-leczenie, taka przypominajka o witaminach i dawkach, ale nie tylko! No i dzięki temu, biore witamniny reguralnie :D, i efekty widze. Te moje - lecznie jest do pobrania ze stronki moje-leczenie.pl
Wytrwości i sysemtaczynośći w pracy z kilogramami:D
Gość
 

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez feed » Wt sie 05, 2014 11:26

JA zaczełem ostatnio pracować nad swoją sylwetką i musze sie pochwalić schudłem 5 kg w 3 tyg :) Wystarczy dobra dzienna z 6 posiłkami dziennie i troche sportu
feed
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt sie 05, 2014 11:17

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez regin » Śr sie 13, 2014 09:53

Schudnąc się da ale nie szybko :P jeśli sie szybko schudnie to nie jest dobre dla zdrowia.
regin
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr sie 13, 2014 09:44

Re: Jak szybko schudnąć?

Postprzez planeta » Śr sie 27, 2014 05:38

To prawda. Szybkie odchudzanie jest niezdrowe dla naszego organizmu, no chyba że wspomożemy się zabiegami w klinikach chirurgii plastycznej. Moja znajoma zrobiła sobie np. liposukcję w Katowicach, rzeczywiście pozbywając się tłuszczyku z ud i bioder. Ja wolę chyba jednak tradycyjne metody, więc przerzuciłam się na zdrowsze jedzenie i więcej się ruszam ;)
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Postprzez » Śr sie 27, 2014 05:38

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron