Sport

Sport

Postprzez Damian » Pn wrz 23, 2013 12:42

Na zdrowie najlepszy jest sport;p Ja zaczynam swoją przygodę od zapisania się do klubu fitness: http://www.trainperfect.pl i na tym napewno nie skończę:) Ruch to zdrowie jak powtarza moja mama:)
Damian
 

Postprzez » Pn wrz 23, 2013 12:42

 

Re: Sport

Postprzez Sylwia » Cz wrz 26, 2013 07:11

Widzę, że też jesteś z Krakowa?;p Ja też tam często chodzę. Taka odskocznia od codzienności.
Sylwia
 

Re: Sport

Postprzez Miki » Wt paź 01, 2013 07:01

Damian napisał(a):Na zdrowie najlepszy jest sport;p Ja zaczynam swoją przygodę od zapisania się do klubu fitness: http://www.trainperfect.pl i na tym napewno nie skończę:) Ruch to zdrowie jak powtarza moja mama:)


Bardzo fajny klub:) No i miła obsługa:) Byłem tam raz ale chyba czas znowu się wybrać. Pozdrawiam serdecznie
Miki
 

Re: Sport

Postprzez beny » Wt paź 22, 2013 10:43

Dokładnie :) Sport = Zdrowie :))

Trzeba się dużo ruszać a wtedy równowaga zdrowotna będzie zachowana :P
beny
 
Posty: 10
Dołączył(a): Wt paź 22, 2013 10:39

Re: Sport

Postprzez laki » Cz paź 24, 2013 08:54

sport to zdrowie :)
laki
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 08:43

Re: Sport

Postprzez odlotowa » Wt gru 10, 2013 14:55

Pewnie, że zdrowie :) Ja jednak jestem chyba trochę inna od Was, bo nie lubię ćwiczyć w klubie, wolę w domowym zaciszu :) Zakupiłam kilka przydatnych rzeczy w tb-polska.pl i staram się regularnie ćwiczyć, mąż mnie dopinguje, ostatnio nawet 2 razy ćwiczył ze mną, czym wprawił mnie w ogromne zdumienie :D
odlotowa
 
Posty: 37
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 16:09

Re: Sport

Postprzez planeta » Śr sty 08, 2014 08:37

Jak pytam mojego chłopaka, czy poćwiczy ze mną, tylko patrzy na mnie z politowaniem ;). Czasami przynajmniej pójdzie ze mną pobiegać, jak go zmuszę :)
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Re: Sport

Postprzez Adela » Wt lut 25, 2014 20:54

Dla mnie również oprócz samego sportu znaczenie ma również właściwe dieta. Do tego przydany jest właściwy metabolizm. Przeszkadzać mogą w tym złogi w jelitach, które powodują, że występuje gorsza przemiana materii, a wiadomo, że jest to również związane z tym, że trudniej jest schudnąć. Pomocna w poradzenie sobie z tymi problemami może być hydrokolonoterapia, która prowadzi do oczyszczenia jelit ze wszelkich złogów. Ma ona bardzo pozytywny wpływ na proces odchudzania, a dodatkowo dodaje energii, dzięki czemu ma się też więcej sił na uprawnianie sportu.
Adela
 

Re: Sport

Postprzez Psychiatra Poznan » Wt mar 25, 2014 13:00

Sport to zdrowie nie tylko fizyczne ale również psychiczne. Człowiek, który uprawia jakiś sport jest zdrowszy fizycznie i ma lepsze samopoczucie co wpływa na jego psychikę. Wystarczy 15 minut codziennie aby poprawić stan naszego zdrowia.
Z poważaniem
psychiatria poznań
Psychiatra Poznan
 

Re: Sport

Postprzez Walet » Wt cze 10, 2014 09:21

Dla mnie sport nie nieodłączna część życia, nie wiem jak ludzie mogą bez tego żyć! Chociaż raz w tyg. musze się tak pożądnie zmęczyć żeby potem sie dobrze czuć :)
Walet
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt cze 10, 2014 08:39

Postprzez » Wt cze 10, 2014 09:21

 

Następna strona

Powrót do zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron