Sklep medyczny

Sklep medyczny

Postprzez Karina » Pn cze 03, 2013 14:50

Witam serdecznie. Mógłby mi ktoś polecić dobry sklep medyczny? Szukam ciśnieniomierza i kilku potrzebnych rzeczy dla mojej babci. Zależy mi przede wszystkim na jakości ale również na niskich cenach. Pozdrawiam
Karina
 

Postprzez » Pn cze 03, 2013 14:50

 

Re: Sklep medyczny

Postprzez Daszka » Cz cze 27, 2013 05:48

Ja ciśnieniomierz kupiłam na Twoja.apteczka.pl. Nie trzeba wychodzić z domu i nie traci się czasu. Kupujesz z domu i masz praktycznie do wyboru wszystkie produkty. Pozdrawiam
Daszka
 

Re: Sklep medyczny

Postprzez Ela » Cz lip 11, 2013 07:09

Ja dla swojej babci ostatnio kupowałam Jeliton w http://sklep.doz.pl/produkty/ Bardzo fajny sklep, szybka przesyłka. Polecam
Ela
 

Re: Sklep medyczny

Postprzez laki » Cz paź 24, 2013 08:55

Tak sklep mozna zawsze znalesc niedaleko apteki
laki
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 08:43

Re: Sklep medyczny

Postprzez odlotowa » Wt gru 10, 2013 14:52

laki, oj niestety nie zawsze!
odlotowa
 
Posty: 37
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 16:09

Re: Sklep medyczny

Postprzez planeta » Śr sty 08, 2014 08:35

Nie dość, że nie zawsze, to powiedziałabym nawet, że rzadko. Takie sklepy są porozrzucane po naprawdę różnych częściach miasta. Czasami rzeczywiście zdarza się, że są obok apteki, szpitala lub gabinetu stomatologa, ale nie jest to regułą.
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Re: Sklep medyczny

Postprzez MPMedical » Wt kwi 01, 2014 12:41

Sklepy medyczne często możemy spotkać w szpitalach. Zazwyczaj w szpitalach chirurgicznych, ortoptycznych itp
Z poważaniem
MPMedical
MPMedical
 

Re: Sklep medyczny

Postprzez feed » Wt sie 05, 2014 11:25

JA ostatnio kupiłem w MEDICU świetne kule po 70 zł :) Leciutkie i wygodne :)
feed
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt sie 05, 2014 11:17

Re: Sklep medyczny

Postprzez planeta » Cz lut 26, 2015 18:42

Osobom chorującym na łuszczycę polecić mogę stronę i sklep Dr Michaels. Moja siostra zaopatruje się tam w wiele bardzo fajnych produktów, które świetnie na nią działają, są bezpieczne w użyciu i bezsterydowe. Ostatnio kupiła tam między innymi regenerującą odżywkę, która przynosi jej skórze sporą ulgę.

Obrazek
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

elektrodrążenie

Postprzez AlberttMi » Pt sty 01, 2016 21:11

Golf remains in half a shake individual of the most extremely well-liked sports altogether through the planet. Tennis gain become the most been keen on hobby in many nations. Without hesitation surviving included in fat tv set next support, golf is considered
obróbka plastyczna one of many richest sport inside the humanity. The experience happens took the part of pro regeneration then amateur tournaments before countless persons. Players choose on their really like regarding tennis pursuing the shapes of undercurrent winners Roger Federer in addition to Rafael Nadal along with rejoiced thump champions trendy Pete Sampras, Andre Agassi, the Bill cousins, Steffi Graf, Martina Hingis, Martina Navratilova, and lots of far more. If you're a fan in the hobby anyone would emphatically acknowledge these christens. Exactly how solved the sport involving football appear? This hobby ensues now resting on it is inescapable celebrity; that uniform transforming into a contest approximately manner. Once, who moreover precisely how solved the sport of tennis games originate? The French concocted a big game they entitle "paume" meaning palm for the 12th centuries where they implement their particular hands over for you to effort the ball. Inside Europe the game became so popular then popular that they flinched using rackets plus adjust the brand "paume" headed for "jeu de paume". Dressed in 1873, Key Walter Wingfield created a big game beckoned Sphairistiké, that's a Traditional declaration on behalf of "playing a part basketball", he / she original participated in the idea on a grass risk now Wales. It absolutely was assign the nominate "sticky" to start with with used in generally ebook concerning the times gone by connected with tennis games, at that time that developed into known as "lawn tennis", as of that the grant outdoor tennis advanced.
AlberttMi
 
Posty: 30
Dołączył(a): N sty 04, 2015 20:38
Lokalizacja: Panama

Postprzez » Pt sty 01, 2016 21:11

 

Następna strona

Powrót do zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron