Nawilżacze

Nawilżacze

Postprzez Paola » Śr lut 19, 2014 15:34

Czy według Was nawilżacze powietrza są bezpieczne? I czy oczyszczają powietrze?
Paola
 

Postprzez » Śr lut 19, 2014 15:34

 

Re: Nawilżacze

Postprzez Sylwia » Cz lut 20, 2014 15:29

Pewnie, że tak
Sylwia
 

Re: Nawilżacze

Postprzez Helena » Cz lut 20, 2014 15:33

Napewno są bezpieczne. Gdy urodziła się moja córeczka kupiłam nawilżacz w sklepie: klimamarket Powietrze nie jest suche i lepiej się oddycha. Nawilżacz pomógł nie tylko mojej córeczce ale również ja lepiej sypiam.
Helena
 

Re: Nawilżacze

Postprzez Sandra » Pt lut 28, 2014 10:37

Helena napisał(a):Napewno są bezpieczne. Gdy urodziła się moja córeczka kupiłam nawilżacz w sklepie: klimamarket Powietrze nie jest suche i lepiej się oddycha. Nawilżacz pomógł nie tylko mojej córeczce ale również ja lepiej sypiam.

Też tam kupowałam nawilżacz dla mojego synka. Bardzo dobry sklep. Dobry kontakt. Co najważniejsze nawilżacz sprawdził się w 100%:)
Sandra
 

Re: Nawilżacze

Postprzez Sara » Cz mar 06, 2014 12:04

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Nawilżacze bardzo ułatwiają oddychanie i są bezpieczne.
Sara
 

Re: Nawilżacze

Postprzez MPMedical » Pn mar 31, 2014 17:24

Zgadzam się, że nawilżacze ułatwiają oddychanie itp ale każdy zakup powinniśmy jednak skonsultować z lekarzem.
Z poważaniem
MPMedical
MPMedical
 

Re: Nawilżacze

Postprzez spor » Pt paź 03, 2014 08:08

Jesłi jest dobrze zainstalowana wentylacja to pewnie ze są bezpieczne :)
spor
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pt paź 03, 2014 07:57

Re: Nawilżacze

Postprzez planeta » Śr sie 17, 2016 23:53

Nie korzystałam nigdy z nawilżaczy, ale słyszałam, że to fajna opcja.
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Re: Nawilżacze

Postprzez Jejka » Pt wrz 07, 2018 22:53

Nie kojarzę nic takiego, żeby nawilżacze powietrza dodatkowo je oczyszczały. Jeśli zależy Ci na takiej funkcji, prościej będzie zainwestować w oczyszczacz powietrza - są one już ogólnodostępne, a filtry do nich możesz zamówić na https://strefafiltrow.pl/filtry-do-oczyszczaczy-powietrza-xiaomi-mi.html. My mamy taki oczyszczacz w domu od kilku miesięcy i póki co bardzo dobrze się sprawdza :) Mój syn jest alergikiem i mówi, że od kiedy urządzenie pojawiło się w domu, oddycha mu się dużo lepiej :)
Jejka
 
Posty: 178
Dołączył(a): Wt mar 20, 2018 12:25

Re: Nawilżacze

Postprzez Maniolka » Pn gru 10, 2018 12:08

Jejka napisał(a):Nie kojarzę nic takiego, żeby nawilżacze powietrza dodatkowo je oczyszczały...


Może i nawilżaczy nie kojarzysz ale za to dobrym rozwiązaniem jest oczyszczacz z funkcją nawilżania powietrza. Osobiście posiadam model Sharp kc-g50euw, który oczyszcza, jonizuje i nawilża powietrze. Dzięki trybowi automatycznemu sam dopasowuje swoją pracę do potrzeb pomieszczenia. Świetna opcja dla każdego kto chce odetchnąć świeżym i czystym powietrzem w swoim domu.


Ostatnio przesunięty w górę Pn gru 10, 2018 12:08 przez: Anonymous.
Maniolka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn lip 10, 2017 12:01

Postprzez » Pn gru 10, 2018 12:08

 


Powrót do zdrowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron