Prezent na urodziny

Prezent na urodziny

Postprzez Monia » So lip 06, 2013 07:51

Nie mam pomysłu na prezent dla mojej siostry na urodziny:( Nie jestem dosyć kreatywna w tym temacie, ma ktoś jakieś pomysły?
Monia

Postprzez » So lip 06, 2013 07:51

Re: Prezent na urodziny

Postprzez Hania » So lip 06, 2013 11:04

Zależy co lubi Twoja siostra? Czy praktyczne prezenty czy może bardziej sentymentalne?
Hania

Postprzez Jolka W » N lip 07, 2013 05:18

Masz tyle do wyboru rzeczy;) Kwiatki, czekoladki, książki, kolczyki , naszyjniki, misie, statuetki;) Może coś się da jednak wybrać?:)
Jolka W

Postprzez Hania W » Wt lip 09, 2013 13:44

Fajnym pomysłem na prezent są różnego rodzaje szklanestatuetki. Można napisać osobistą dedykację. Ja bardzo doceniam takie prezenty prosto od serca;)
Hania W

Postprzez Karola25 » Cz lip 18, 2013 08:34

Hej. Pewnie już po urodzinach siostry, ale moja porada na przyszłość. Tak samo jak na przeprosiny, czy imieniny mamy, urodziny siostry uważam, że zawsze trafionym prezentem jest dobre wino, chyba, że ktoś nie pije alkoholu. Ostatnio moim ulubieńcem jest Mogen David, można go kupić tutaj: www.euro-wino.pl
Karola25

Postprzez beny » Wt paź 22, 2013 10:53

Jeśli ma jakies hobby lub zainteresowania to kup jej cos związanego z tym :)
beny

Postprzez planeta » Śr sty 08, 2014 08:52

Ciężko cokolwiek doradzić, jeżeli nie znamy danej osoby, jej gustu i nie wiemy, czym się interesuje. Sama powinnaś wiedzieć takie rzeczy.
planeta

Postprzez Ola » Pn lut 17, 2014 16:39

Może komuś przyda się ten pomysł:) Ja zawsze kupuję w sklepie: http://fasardi.com/ Zawsze mają tam duży wybór, oraz bardzo dobry kontakt. Wydaję mi się, że nie jedna dziewczyna, kobieta ucieszy się z kolejnego ubrania;)
Ola

Postprzez Milusia » Śr lut 19, 2014 13:00

Ola napisał(a):Może komuś przyda się ten pomysł:) Ja zawsze kupuję w sklepie: http://fasardi.com/ Zawsze mają tam duży wybór, oraz bardzo dobry kontakt. Wydaję mi się, że nie jedna dziewczyna, kobieta ucieszy się z kolejnego ubrania;)

Znam ten sklep:) Robię bardzo często tam zakupy. Sprawdzony sklep w którym można kupić coś ładnego.
Milusia

Postprzez Milusiaaa » Cz lut 20, 2014 15:21

Ola napisał(a):Może komuś przyda się ten pomysł:) Ja zawsze kupuję w sklepie: http://fasardi.com/ Zawsze mają tam duży wybór, oraz bardzo dobry kontakt. Wydaję mi się, że nie jedna dziewczyna, kobieta ucieszy się z kolejnego ubrania;)

Zgadzami się z Tobą. A co sklepu bardzo fajny sklep, dobry kontakt. Jestem mile zaskoczona;)
Milusiaaa

Postprzez » Cz lut 20, 2014 15:21

Następna strona

Powrót do Ploteczki