Wino dla rodziców

Wino dla rodziców

Postprzez OlaM » Wt lip 23, 2013 17:41

Witam,
Niebawem moi kochani staruszkowie będą mieli rocznicę. Zastanawiam się jakie winko kupić do obiadu. Macie jakieś pomysły?
OlaM
 

Postprzez » Wt lip 23, 2013 17:41

 

Re: Wino dla rodziców

Postprzez KajkaO » Śr lip 24, 2013 12:04

Ja ostatnio odkryłam rewelacyjne wino Mogen David, na pewno świetnie nadaje się na taką uroczystą imprezę, na pewno rodzicom będzie smakować. Możesz je kupić w internetowym sklepie z winami: Euro-wino. Dodatkowo jest też ich blog, gdzie znajdziesz świetne przepisy kulinarne: blog.euro-wino.pl
KajkaO
 

Re: Wino dla rodziców

Postprzez Kajka0 » So lip 08, 2017 12:14

Jak tam >OlaM, zdecydowałaś się już na wino dla rodziców? Jeżeli nie, to chciałam Ci doradzić nowy rodzaj Mogen David, który pojawił się w euro-wino.pl, a mianowicie: Mogen David Blackberry. Może ten artykuł, pomoże podjąć Ci decyzję: Mogen David – Trzy smaki popularności
Kajka0
 

Re: Wino dla rodziców

Postprzez neska_90 » Pt sie 18, 2017 10:26

KajkaO napisał(a):Ja ostatnio odkryłam rewelacyjne wino Mogen David, na pewno świetnie nadaje się na taką uroczystą imprezę, na pewno rodzicom będzie smakować. Możesz je kupić w internetowym sklepie z winami: Euro-wino. Dodatkowo jest też ich blog, gdzie znajdziesz świetne przepisy kulinarne: blog.euro-wino.pl

potwierdzam mogen david jest super <3 nawet czerwone ktorego nie lubie z innych mi smakowalo !
neska_90
 
Posty: 38
Dołączył(a): N lip 09, 2017 09:46

Re: Wino dla rodziców

Postprzez Jejka » Śr cze 27, 2018 20:58

A może warto byłoby zrobić rodzicom niespodziankę i wyprodukować wino domowej roboty? Na pewno to docenią :) Domowa produkcja trunków naprawdę nie jest trudna, wszelkie niezbędne do tego akcesoria możecie dostać w internecie, na przykład na https://www.stukpuk.pl/hobby/wyrob-trunkow-i-nalewek/rurki-i-wezyki macie rurki i wężyki, które na pewno mogą się przydać. Na takie wino warto również samemu wykonać jakąś oryginalną etykietę :) Serio, myślę, że jeśli Twoi rodzice lubią wino, to docenią taki prezent dużo bardziej, niż wino kupione w sklepie.


Ostatnio przesunięty w górę Śr cze 27, 2018 20:58 przez: Anonymous.
Jejka
 
Posty: 178
Dołączył(a): Wt mar 20, 2018 12:25

Postprzez » Śr cze 27, 2018 20:58

 


Powrót do Ploteczki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron