Jak zareklamować swoją firmę?

Jak zareklamować swoją firmę?

Postprzez Wiki » Cz paź 17, 2013 17:04

Witam:) Mam własną stronkę swojej firmy i zastanawiam się jak ją zareklamować? Znacie może jakieś dobre agencje, które by mi pomogły wybić swoją stronkę?
Wiki
 

Postprzez » Cz paź 17, 2013 17:04

 

Re: Jak zareklamować swoją firmę?

Postprzez laki » Cz paź 24, 2013 09:10

polecam firme sitepromotor.pl . Sam korzystałem z ich usług i byłem bardz zadowolony :)
laki
 
Posty: 15
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 08:43

Re: Jak zareklamować swoją firmę?

Postprzez Wiki » Cz paź 24, 2013 10:34

Ja korzystam z agencji: Dirty dot. Mają bardzo bogatą ofertę: pozycjonowanie, buzz marketing i również robienie stron internetowych. Pilnują terminów i co najważniejsze nie są to żadni oszuści.
Wiki
 

Re: Jak zareklamować swoją firmę?

Postprzez Renia » Pt paź 25, 2013 08:40

Wiki napisał(a):Ja korzystam z agencji: Dirty dot. Mają bardzo bogatą ofertę: pozycjonowanie, buzz marketing i również robienie stron internetowych. Pilnują terminów i co najważniejsze nie są to żadni oszuści.


Znam tą agencję;) Pełen profesjonalizm. Jak jeszcze nie wybrałeś spokojnie możesz zaryzykować. Pozdrawiam
Renia
 

Re: Jak zareklamować swoją firmę?

Postprzez Sabina » Cz paź 31, 2013 20:15

Dla mnie też spoko agencja. Jestem zadowolona z ich usług. Pozdrawiam
Sabina
 

Re: Jak zareklamować swoją firmę?

Postprzez julitka » Wt lis 05, 2013 14:40

Jest wiele sposobów min. ulotki , reklama w radiu , w internecie , pozycjonowanie :)
julitka
 
Posty: 11
Dołączył(a): Wt lis 05, 2013 14:38

Re: Jak zareklamować swoją firmę?

Postprzez Nika » Pn gru 02, 2013 09:02

Ważne są również linki sponsorowane: http://www.wildmoose.pl/linki_sponsorowane.php . Ja sama korzystam teraz z agencji która, się tym zajmuję i jestem bardzo zadowolona;) Czekam na dalsze efekty.
Nika
 

Re: Jak zareklamować swoją firmę?

Postprzez planeta » Cz gru 05, 2013 11:43

Myślę, że w tym celu rzeczywiście najlepiej byłoby zgłosić się do jakiejś dobrej firmy, która byłaby w stanie się tym zająć. Oprócz pozycjonowania polecam również tzw. marketing szeptany, dzięki któremu można zaistnieć w sieci i zdobyć więcej klientów.
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Re: Jak zareklamować swoją firmę?

Postprzez planeta » Pt sty 17, 2014 10:24

Całkiem ciekawą opcją są również aplikacje mobilne, dzięki którym damy się poznać i zdobędziemy więcej klientów. Grunt to dobra firma, która zajmie się tworzeniem tego typu aplikacji (ze swojej strony polecić mogę mohi.to) i ciekawy pomysł, który przyciągnie potencjalnych zainteresowanych.
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Re: Jak zareklamować swoją firmę?

Postprzez phenix » Wt wrz 23, 2014 07:44

Ja polecam zlecić to komuś od pozycjonowania :)
phenix
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt wrz 23, 2014 07:13

Postprzez » Wt wrz 23, 2014 07:44

 

Następna strona

Powrót do O wszystkim i o niczym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron