Zabawki

Zabawki

Postprzez Aniula » Pt sie 02, 2013 17:24

Witam:) Gdzie kupujecie zabawki dla swoich pociech? Jest tyle sklepów, że ciężko wybrać dobry sklep aby zabawki były dobrej jakości. Możecie coś doradzić?
Aniula
 

Postprzez » Pt sie 02, 2013 17:24

 

Re: Zabawki

Postprzez Beata » Wt sie 06, 2013 13:08

Ja od roku jestem mamą pięknych bliźniaczek:) Dla swoich dziewczynek zabawki najczęściej kupuję w zabawkidoris. Bardzo duży wybór zabawek w przystępnej cenie. Bardzo podoba mi się również podejście do klienta. Szybka, profesjonalna i miła obsługa.
Beata
 

Re: Zabawki

Postprzez Daszka » Cz paź 24, 2013 12:16

Ja szukam opinii o sklepie w necie albo dopytuję się znajomych. Ostatnio koleżanka poleciła mi fajny sklep gdzie kupiłam dla synka fotelik do samochodu Pytaj znajomych, które mają już dzieci lub czytaj na forach jaki sklep ma opinie.
Daszka
 

Re: Zabawki

Postprzez Ula » Wt lis 05, 2013 11:04

Daszka napisał(a):Ja szukam opinii o sklepie w necie albo dopytuję się znajomych. Ostatnio koleżanka poleciła mi fajny sklep gdzie kupiłam dla synka fotelik do samochodu Pytaj znajomych, które mają już dzieci lub czytaj na forach jaki sklep ma opinie.

Nawet fajne te foteliki;) Prześlę siostrze stronkę bo akurat oczekują dzidzi więc może jej się przydać;) Papa
Ula
 

Re: Zabawki

Postprzez zefiryna » Cz gru 19, 2013 09:35

Wiem, że ostatnio rzuciły mi się w oczy przeurocze zabawki w Smyku. Naprawdę można znaleźć tam ciekawe rzeczy. Tylko szkoda, że takie drogie.
zefiryna
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pn gru 09, 2013 11:26

Re: Zabawki

Postprzez Kasia » Śr sty 22, 2014 19:03

Moim zdaniem ciekawym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach jest też kupno dziecku tableta instalacja różnych aplikacji edukacyjnych jak np. Befit, które świetnie rozwija u dziecka nawyki żywieniowe. To świetna sprawa, bo aplikacja jest bezpłatna, a naprawdę przynosi efekty.
Kasia
 

Re: Zabawki

Postprzez Hania » Wt mar 11, 2014 15:20

Zastanawiam się nad kupnem samochodu w: http://www.rc-sklep.pl/ Wydaję mi się, że synek będzie zachwycony:) Co o tym myślicie?
Hania
 

Re: Zabawki

Postprzez TatianaJan » N mar 23, 2014 19:11

Ja wybierając zabawki sugeruje się przede wszystkim bezpieczeństwem dziecka. Kupiłam teraz mojemu 9 letniemu synkowi laptop ale od razu zainstalowałam aplikację: http://eyesity.com/pl aby syn był bezpieczny w internecie.
TatianaJan
 

Re: Zabawki

Postprzez HaniaCybulska » Wt mar 25, 2014 13:06

TatianaJan napisał(a):Ja wybierając zabawki sugeruje się przede wszystkim bezpieczeństwem dziecka. Kupiłam teraz mojemu 9 letniemu synkowi laptop ale od razu zainstalowałam aplikację: http://eyesity.com/pl aby syn był bezpieczny w internecie.


Również używam tej aplikacji. Dzięki temu nie martwię się już tak o mojego syka. Wiem, że nie wejdzie na nieodpowiednie strony itp
HaniaCybulska
 

Re: Zabawki

Postprzez MoniaXX » Wt kwi 08, 2014 11:27

Kasia napisał(a):Moim zdaniem ciekawym rozwiązaniem w dzisiejszych czasach jest też kupno dziecku tableta instalacja różnych aplikacji edukacyjnych jak np. Befit, które świetnie rozwija u dziecka nawyki żywieniowe. To świetna sprawa, bo aplikacja jest bezpłatna, a naprawdę przynosi efekty.


To bardzo dobry pomysł. Dzieci teraz bardzo chcą mieć tablet, więc dlaczego mu taki nie kupić, a dzięki różnym aplikacjom czy bezpłatnym grom faktycznie można zaoszczędzić na kolejnych zabawkach. O tej aplikacji Befit nie słyszałam, ale na pewno będę musiała się nią zainteresować, by wygląda naprawdę ciekawie :-)
MoniaXX
 

Postprzez » Wt kwi 08, 2014 11:27

 

Następna strona

Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron