Alimenty

Alimenty

Postprzez BasiaUrbanowicz » Pt sie 16, 2013 10:16

Witam,
Mam problem ze zmuszeniem mojego byłego męża do płacenia alimentów. Rozwiedliśmy się pół roku temu, od tamtego czasu mąż pracuje na czarno. Wiem, że ma pieniądze, ale nie mogę tego wykazać prawnie. Prawnie nie ma z czego od niego ściągnąć, nie chcę, żeby szedł do więzienia, ale pieniądze są mi potrzebne dla córeczki. Niestety nie dogadam się z nim, on nie ma skrupółów. Jestem załamana, nie wiem co zrobić.
Bardzo będę wdzięczna za jakieś porady.
BasiaUrbanowicz

Postprzez » Pt sie 16, 2013 10:16

Re: Alimenty

Postprzez KarolinaGajda » Pt sie 16, 2013 10:59

Może w takim razie wynająć detektywa, żeby udowodnić jego źródło dochodu.
KarolinaGajda

Postprzez MarlenkaK » Pt sie 16, 2013 11:08

Sprawy o alimenty są bardzo trudne, ciężkie do przejścia. Moim zdaniem warto powierzyć tę kwestię specjaliści, za pewne nie znasz regulacji prawnych. Dobry prawnik na pewno Ci pomoże. Poszukaj jakiegoś prawnika w swoim mieście, mojej znajomej pomogła kancelaria prawna Poznań. Mają oni wiedzę i doświadczenie w takich sprawach, im szybciej to załatwisz, tym lepiej dla Ciebie i córki.
MarlenkaK

Postprzez Majka » Pn wrz 02, 2013 14:37

Ja miałam podobny problem. Po wielu latach małżeństwa rozstałam się z moim mężem. O walkę nad córką walczyłam bardzo długo. Na szczęście sprawa zakończyła się po mojej myśli. Zajrzyj na http://www.adwokatsokolowski.pl/ tam znajdziesz wiele informacji i uzyskasz pomoc jakiej potrzebujesz. Trzymam kciuki:) Daj znać jak wszystko poszło.
Majka

Postprzez KasiaS » Wt wrz 17, 2013 08:18

Majka napisał(a):Ja miałam podobny problem. Po wielu latach małżeństwa rozstałam się z moim mężem. O walkę nad córką walczyłam bardzo długo. Na szczęście sprawa zakończyła się po mojej myśli. Zajrzyj na http://www.adwokatsokolowski.pl/ tam znajdziesz wiele informacji i uzyskasz pomoc jakiej potrzebujesz. Trzymam kciuki:) Daj znać jak wszystko poszło.

Faktycznie bardzo dobry adwokat. Godny polecenia. Coś już ruszyło się w Twojej sprawie?
KasiaS

Postprzez Daria » Śr paź 09, 2013 19:05

Ja jestem z łodzi i mogę polecić dobrą Pani adwokat: Magdaleny Chróścielewska. Mi bardzo pomogła przy "trudnym" rozwodzie. Może osobom z łodzi kiedyś się wskazówka przyda. Mam nadzieję jednak, że nie będzie takiej potrzeby:)
Daria

Postprzez MajkaCybulska » Cz sty 02, 2014 11:38

Wiem, że temat już był zakładany jakiś czas temu ale może przyda się komuś moja porada;) Jak ktoś jest z Warszawy to polecam mecenasa Budrewicza, który specjalizuje się w rozwodach. Ja na szczęście nie potrzebowałam jego pomocy ale znajoma niestety była do tego zmuszona. Podobno bardzo rzetelny i miły człowiek, który zna się na tym co robi:)
MajkaCybulska

Postprzez SylwiaS » Śr sty 08, 2014 08:54

Jak by ktoś był z Warszawy i potrzebował fachowej porady np w sprawie rozwodu to polecam Pana Budrewicza. Naprawdę kompetentny i życzliwy człowiek, który zna się na swojej pracy. Pozdrawiam
SylwiaS

Postprzez Kinga » Śr sty 08, 2014 16:56

SylwiaS napisał(a):Jak by ktoś był z Warszawy i potrzebował fachowej porady np w sprawie rozwodu to polecam Pana Budrewicza. Naprawdę kompetentny i życzliwy człowiek, który zna się na swojej pracy. Pozdrawiam

Zgadzam się. Mi Pan bardzo pomógł przy rozwodzie. Zna się na rzeczy i na tym co mówi.
Kinga

Postprzez Chicholina » Cz sty 09, 2014 20:30

SylwiaS napisał(a):Jak by ktoś był z Warszawy i potrzebował fachowej porady np w sprawie rozwodu to polecam Pana Budrewicza. Naprawdę kompetentny i życzliwy człowiek, który zna się na swojej pracy. Pozdrawiam

Mojej znajomej pomógł przy rozwodzie. Spoko gość
Chicholina

Postprzez » Cz sty 09, 2014 20:30

Następna strona

Powrót do Prawo