Porada prawna

Porada prawna

Postprzez Nina » Cz lut 13, 2014 14:03

Witam. Potrzebuję porady prawnej oraz pomocy w napisaniu pisma do sądu. Znajoma poleciła mi kancelarie: http://poradyprawne-kancelaria.pl/ Podobno Pani Agnieszka Mikołajczyk jest bardzo dobrym i sprawdzonym fachowcem? Już wiele razy sparzyłam się na pseudo kancelariach więc chce najpierw się doradzić aby potem nie żałować. Dziękuje życzliwym za pomoc
Nina
 

Postprzez » Cz lut 13, 2014 14:03

 

Re: Porada prawna

Postprzez Dagmara » So lut 15, 2014 13:09

Osobiście nie miałam do czynienia z tą Panią ale słyszałam o niej bardzo pozytywne opinie. Znajoma była zachwycona z udzielanych porad. Więc coś w tym musi być :) Życzę szybkiego rozwiązania sprawy. Trzymam kciuki
Dagmara
 

Re: Porada prawna

Postprzez Ola » So lut 15, 2014 13:16

Z tego co wiem można wszystko załatwić drogą mejlową więc nie trzeba nawet wychodzić z domu. To jest bardzo wygodne rozwiązanie dla zapracowanych ludzi;p;) Można zaoszczędzić czas.
Ola
 

Re: Porada prawna

Postprzez Maryska » Pn lut 17, 2014 13:21

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Trudno teraz o dobrego fachowca szczególnie jeśli chodzi np o prawnika. Dlatego trzeba wcześniej zaczerpnąć opinii o danej osobie aby nie żałować swojej decyzji.
Maryska
 

Re: Porada prawna

Postprzez cezy » Cz maja 08, 2014 07:30

Pierwszy raz słysze o tej Pani
cezy
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz maja 08, 2014 07:25

Re: Porada prawna

Postprzez zefiryna » Cz sty 26, 2017 10:49

Ja miałam problem z polisolokatą, niestety musiałam się kłócić z ubezpieczycielem. Miałam bardzo podobny przypadek jak tutaj: http://kancelariainvictus.pl/przywiazani-do-polisy/ Na szczęście udało się to rozwiązać, ale bez pomocy prawnika nie dałabym sobie rady. Czytajcie dobrze umowy, nie wiedziałam o kilku kwestiach. Potem to się tak kończy....
zefiryna
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pn gru 09, 2013 11:26

Re: Porada prawna

Postprzez faber » So lip 08, 2017 10:37

Pomoc adwokata na pewno przydaje się też w konfliktach z pracodawcą które wcale dziś nie są rzadkością. Gdyście mieli taki problem pomoże z pewnością adwokat z prawa pracy Tomasz Giziński , to doskonały spec od prawa pracy


Ostatnio przesunięty w górę So lip 08, 2017 10:37 przez: Anonymous.
faber
 

Postprzez » So lip 08, 2017 10:37

 


Powrót do Prawo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron