Imienieny

Imienieny

Postprzez Marek » Pn cze 10, 2013 18:56

Mam pytanko co mam kupić dla narzeczonej na imieniny? Odpadają książki bo nie lubi czytać, a kwiaty są takie tradycyjne.
Marek

Postprzez » Pn cze 10, 2013 18:56

Re: Imienieny

Postprzez Marysia » Pn cze 10, 2013 18:59

Jeżeli nie lubi książek to zostaję Ci do kupienia biżuteria albo czekoladki. Kobiety zawsze lubią dostawać coś z biżuterii więc powinna być zadowolona. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów;)
Marysia

Postprzez Daszka » Cz cze 27, 2013 05:49

Kwiaty tradycyjne ale każda kobieta je lubi:)
Daszka

Postprzez Michasia » N lip 07, 2013 05:15

Jak nie lubi książek to może kup jej jakiś naszyjnik lub kolczyki ?
Michasia

Postprzez Wiktoria » Wt lip 09, 2013 13:40

Ja ostatnio na imieniny dostałam fajną statuetkę Najpiękniejszy prezent w moim życiu:)
Wiktoria

Postprzez Kiki » Śr lip 10, 2013 08:14

Jeżeli znasz się na modzie zawsze możesz coś fajnego kupić z ubrań jakiś sweter lub t-shirt
Kiki

Postprzez AdaWieloch » Cz lip 18, 2013 07:55

Ja bym kupiła dobre winko. Z tego na pewno się ucieszy. Pasuje na każdą okazję. Pisałam już w innym temacie o moim ulubionym winie: Mogen David, więc spokojnie możesz go kupić na imieniny.
Polecam Ci też sprawdzony przeze mnie sklep z winami: http://www.euro-wino.pl
AdaWieloch

Postprzez Sara » Pn sie 05, 2013 08:54

Wiktoria napisał(a):Ja ostatnio na imieniny dostałam fajną statuetkę Najpiękniejszy prezent w moim życiu:)

Mi się te statuetki bardzo podobają. Podobno kupiłam swoim rodzicom na podziękowanie na ślub. Mama była zachwycona upominkiem i nawet tściowa mnie pochwaliła za pomysł;)
Sara

Postprzez zefiryna » Pt gru 13, 2013 12:08

Może jak nie lubi czytać, to chociaż lubi oglądać filmy? Warto byłoby wtedy iść razem do kina, a potem na romantyczną kolację. Ja tam bym się ucieszyła z takiego wieczoru :)
zefiryna

Postprzez odlotowa » Pt sty 03, 2014 07:19

Wspomniane już biżuteria, dobry alkohol i czekoladki to fajne propozycje, z ciuchami bym uważała, chyba, że nie zależy Ci na robieniu niespodzianek, wtedy możesz ją zabrać na zakupy i niech sama sobie wybierze jakiś ciuszek :) Dobrym pomysłem są też ulubione perfumy (jeśli wiesz, jakich używa) :)
odlotowa

Postprzez » Pt sty 03, 2014 07:19

Następna strona

Powrót do Zakupy