Zakupy przez internet

Zakupy przez internet

Postprzez Grzesiu » Cz lip 18, 2013 07:25

Witam;) Co sądzicie o zakupach przez internet? Ja nie lubię robić zakupów czy wybierać prezentów ale trochę boję się zamawiać przez internet. Chce kupić żonie taką statuetkę: http://www.crystalcity.pl/produkt/dwa_s ... _ukochanej i stąd moje pytanie;)
Grzesiu

Postprzez » Cz lip 18, 2013 07:25

Re: Zakupy przez internet

Postprzez Wiola » Pn lip 22, 2013 17:20

Mi się bardzo podobają takie statuetki:) O tym sklepie już słyszałam bo kupywałam tam statuetkę na podziękowanie dla rodziców. A jeżeli chodzi o zakupy przez net to nie ma się czego bać.
Wiola

Postprzez KarolZ » Pt sie 09, 2013 11:31

Ja najczęściej kupuję przez internet jakieś koszulę, jeans albokrawaty. Nie lubię za bardzo zakupów a tak mam święty spokój;) Nie muszę latać po sklepach, oszczędzam czas i pieniądze.
KarolZ

Postprzez Hania » N sie 11, 2013 08:36

Jak już pisałam wcześniej ja nie lubię chodzić po sklepach dlatego zakupy przez internet to dla mnie wybawienie.
Hania

Postprzez beny » Wt paź 22, 2013 10:49

Powiem wam że wiele rzeczy zamawiałem przez internet i można sie naprawde sparzyć :) Zawsze musisz przeczytać opinie o danej stronie aby być pewnym :)
beny

Postprzez laki » Cz paź 24, 2013 09:03

o i to lubie , szybko sprawnie i bez chodzenia po sklepach
laki

Postprzez odlotowa » Cz gru 05, 2013 16:14

Lubię kupować w necie rzeczy, które ciężko jest dostać w normalnych sklepach.
odlotowa

Postprzez planeta » Cz gru 12, 2013 13:37

Ostatnio dosyć często kupuję przez internet, bo tak mi po prostu wygodniej. Poza tym rzadko mam czas na normalne zakupy, a nawet kiedy już znajdę chwilę wolnego, wolę jednak robić inne rzeczy niż biegać po zatłoczonych sklepach. Najczęściej zaglądam na strony moich ulubionych marek, np. Zary, która na szczęście ma sklep online i nie muszę jeździć do niej kilkanaście kilometrów. Poza tym chętnie odwiedzam ogłoszenia i aukcje, na których znajduję przeróżne rzeczy taniej. Kupiłam tam większość tegorocznych prezentów świątecznych :)
planeta

Postprzez odlotowa » Pt sty 03, 2014 07:17

Tak, oszczędność czasu i wygoda to mocne argumenty. My odkąd remontujemy dom, to też spędzamy sporo czasu na zakupach w sieci :-) Jeśli chodzi o design wnętrz to sprawę bardzo ułatwia nam Homebook, bo można pooglądać od razu rzeczy z różnych sklepów, myślę, że w przypadku innych sfer życiowych też powinny być takie zbiorcze portale, łatwiej kupowałoby się wówczas w internecie :) A może po prostu ja jestem taka wygodna... :D :D
odlotowa

Postprzez Kacha » Pn sty 13, 2014 17:34

Zakupy przez internet są jak najbardziej w porządku. Oszczędza się czas i jest na pewno większy wybór niż w tradycyjnych sklepach. Kiedyś nie mogłam się przekonać do kupowania ubrań przez internet, ale teraz to już dla mnie po prostu codzienność. Ostatnio np. wyszukałam taką piękną spódnicę chyba za połowę ceny niż była w H&M.
Kacha

Postprzez » Pn sty 13, 2014 17:34

Następna strona

Powrót do Zakupy