Zakupy przez internet

Re: Zakupy przez internet

Postprzez Elzbieta » Pt kwi 04, 2014 12:32

Zakupy przez internet powinny być przemyślane. Aby uniknąć niespodzianek powinniśmy wykupić program sprawdzający dziecko. Dzieci mają rożne pomysły aby nie mieć kłopotów naprawdę powinniśmy pomyśleć o czymś takim.
Elzbieta

Postprzez » Pt kwi 04, 2014 12:32

Postprzez NinaXX » Pn kwi 14, 2014 15:02

Ja zakupiłam ostatnio tanie buty ślubne przez internet i nie żałuję:) Mam buty jakie sobie wymarzyłam i co najważniejsze pasowały jak ulał.
NinaXX

Postprzez planeta » Śr kwi 23, 2014 08:10

Zakupy internetowe są bardzo wygodną i wbrew niektórym opiniom bezpieczną opcją. Jeżeli robimy je z głową, nie padniemy ofiarą oszustów i możemy się nimi cieszyć sprzed monitora swojego komputera, siedząc wygodnie w fotelu. Sama większość zakupów przeniosłam już do sieci. Zaglądam tu w poszukiwaniu mody żeńskiej, kosmetyków naturalnych, tańszych sprzętów elektronicznych, a nawet akcesoriów dla psów. Dzięki temu oszczędzam czas, który zamiast na chodzenie po sklepach, poświęcam rozwijaniu swojego hobby.
planeta

Postprzez lock » Śr maja 28, 2014 06:50

Ja popieram ten pomysł. Sam ostatnio zamawiałem płytki z www.salonmarbella.pl . Moim zdaniem przez internet zawsze wygodniej, sprawniej :)
lock

Postprzez planeta » Wt wrz 09, 2014 06:41

Chyba coraz więcej osób przekonuje się do tego typu zakupów i wcale mnie to nie dziwi ;)
planeta

Postprzez BartekK » N lis 02, 2014 18:34

Ja tam lubię zakupy przez Internet, dla mnie to duża oszczędność czasu, który mogę wykorzystać na coś pożytecznego i przyjemnego np. sport. Tylko trzeba kupować z głową, zawsze wybieram sprawdzone miejsca, ostatnio kupiłem kamerę na rower Brinno Bike w sklepie DMTrade i jest to mój najlepszy zakup w tym roku. Sama kamera jest bardzo fajna, jeszcze nie miałem okazji jej sprawdzić na dłuższej wyprawie, ale po pierwszych testach wiem, że sprawdzi się idealnie.
BartekK

Postprzez planeta » Cz gru 11, 2014 09:16

To prawda. Zakupy w sieci to spora oszczędność czasu, a do tego czasami i pieniędzy.
planeta

Postprzez Wiktor » Cz mar 26, 2015 10:27

Co myślicie o tym sklepie: http://euro-mop.pl/ Jestem wdzięczny za wszystkie opinię? Zamierzam wymienić w firmie sprzęt na nowy i dlatego szukam jak najlepszego sklepu.
Wiktor

Postprzez Jolka » Wt maja 19, 2015 08:38

Ja zawsze porównuje ceny zanim coś kupię. Ostatnio kupiłam telefon ale najpierw porównałam ceny w: http://porownaj-ceny.pl/telefony_komorkowe.html i kupiłam fajny telefon w super cenie. To jest plus zakupów przez internet. Zawsze coś taniej się kupi.
Jolka

Postprzez funek » Śr maja 27, 2015 09:51

W niedalekiej przyszłości wszyscy będziemy robić zakupy przez internet ;)
funek

Postprzez » Śr maja 27, 2015 09:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy