Dobry internetowy sklep z winami?

Dobry internetowy sklep z winami?

Postprzez Karola » Pn cze 03, 2013 13:38

Witam,
Szukam bezpiecznego sklepu internetowego z winami, w którym będzie ogromy wybór alkoholi. Znacie takie sklepy?
Pozdrawiam
Karola
Karola
 

Postprzez » Pn cze 03, 2013 13:38

 

Re: Dobry internetowy sklep z winami?

Postprzez AdaWieloch » Cz lip 18, 2013 07:46

Osobiście korzystam tylko z sprawdzonych sklepów, najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo podczas zakupów. Jeżeli chodzi o sklep z winami, to mam swój ulubiony. Jest to Euro-wino, adres sklepu: http://www.euro-wino.pl Na pewno jest to wiarygodny sprzedawca. Na pewno będziesz zadowolona. Ja tam robię często zakupy. Ostatnio wśród zakupionych przeze mnie win króluje mój ulubieniec: Mogen David, szczególnie preferuję: Mogen David Pomegranate
AdaWieloch
 

Re: Dobry internetowy sklep z winami?

Postprzez zefiryna » Pt gru 13, 2013 12:07

Zależy co masz na myśli poprzez bezpieczny sklep internetowy :D Ja tam osobiście bardzo lubię chodzić do sklepów stacjonarnych z winami bo mają swój niezwykły i niepowtarzalny klimat, który trudno jest znaleźć gdziekolwiek indziej.
zefiryna
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pn gru 09, 2013 11:26

Re: Dobry internetowy sklep z winami?

Postprzez odlotowa » Pt sty 03, 2014 07:20

W stacjonarnych jak widzą, że chcesz coś kupić, ale nie jesteś zdecydowany, to czasem nawet pozwalają podegustować :D :D
odlotowa
 
Posty: 37
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 16:09

Re: Dobry internetowy sklep z winami?

Postprzez planeta » Śr lip 08, 2015 08:52

odlotowa napisał(a):W stacjonarnych jak widzą, że chcesz coś kupić, ale nie jesteś zdecydowany, to czasem nawet pozwalają podegustować :D :D


O! Dobrze wiedzieć :D. Ja akurat ostatnio szukam wszędzie wina poziomkowego Monteverdi i niestety nie umiem go znaleźć ani w żadnym sklepie stacjonarnym, ani internetowym. Jak byście je gdzieś zauważyli, dajcie znać, bo swego czasu skradło moje serce ;)
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Re: Dobry internetowy sklep z winami?

Postprzez zefiryna » So lip 08, 2017 11:55

O to ciekawe... musi być super wybór :)
zefiryna
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pn gru 09, 2013 11:26

Re: Dobry internetowy sklep z winami?

Postprzez neska_90 » Pt gru 22, 2017 11:19

My jak kupujemy jakieś wina przez internet to w sklepie Winezja, maja dobre i w dobrych cenach, ostatnio w prezencie dla znajomych dobre różowe wina zamówiliśmy - https://winezja.pl/wina/rozowe :)
neska_90
 
Posty: 38
Dołączył(a): N lip 09, 2017 09:46

Re: Dobry internetowy sklep z winami?

Postprzez Jejka » Śr cze 27, 2018 20:00

A może zobacz w jakiś hurtowniach alkoholi? Czytałam ostatnio artykuł na stronie http://www.worldnails.com.pl/hurtownia-alkoholi-obslugiwana-internetowo/, z którego wynika, że niektóre z takich hurtowni działają również on-line, a to oznacza, że aby zapoznać się z ofertą i kupić wybrane trunki, nawet nie musisz ruszać się z domu :) Co więcej, możesz to zrobić o każdej porze dnia i nocy, co jest dodatkowym plusem :)


Ostatnio przesunięty w górę Śr cze 27, 2018 20:00 przez: Anonymous.
Jejka
 
Posty: 178
Dołączył(a): Wt mar 20, 2018 12:25

Postprzez » Śr cze 27, 2018 20:00

 


Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron