Nie lubię zakupów

Nie lubię zakupów

Postprzez Hania » N sie 11, 2013 08:34

Ja tam nie lubię zakupów;p Dla mnie to męczarnia jak mam wyjść po zakupy. A Wy lubicie chodzić po sklepach?
Hania

Postprzez » N sie 11, 2013 08:34

Re: Nie lubię zakupów

Postprzez beny » Wt paź 22, 2013 10:51

Jak ide sam to jest ok :) Robie to co mam zrobić , kupuje wychodze i po sprawie , ale jak ide z żoną to jest tragedia. Ogląda , przegląda , zadaje milion pytań czy to fajne a może to , a co lepsze itp :P
beny

Postprzez laki » Cz paź 24, 2013 09:02

ja tez nie przepadam. Za dużo chodzenia ...
laki

Postprzez odlotowa » Cz gru 05, 2013 16:15

Ja lubię chodzić po sklepach, ale nie za często. Wyjątkiem jest gorący okres przedświąteczny i czas wyprzedaży, bo wtedy w sklepach jest tyle ludzi, że ciężko to wytrzymać.
odlotowa

Postprzez zefiryna » Pt gru 13, 2013 12:13

A ja nie przepadam za chodzeniem po sklepach, bo zdecydowanie mnie to męczy. Wolę rozłożyć się w domu na kanapie lub w łóżku z kubkiem gorącej herbaty i poczytam książkę lub obejrzeć ciekawy serial.
Poza tym jak człowiek chodzi często na zakupy to zadziwiająco szybko uciekają mu pieniądze : D
zefiryna

Postprzez odlotowa » Pt sty 03, 2014 07:11

Jak siedzisz w domu, to też mogą szybko uciekać, np. podczas zakupów w sieci :P coś na ten temat niestety wiem... ;-)
odlotowa

Postprzez planeta » Śr sty 08, 2014 08:49

Nie lubię chodzić na zakupy, ale lubię je robić ;). Wygodniej jest mi siąść przed komputerem i zamówić coś przez internet, bieganie po sklepach mnie męczy, no ale czasami nie ma wyjścia.
planeta

Postprzez MartynaS » Cz mar 06, 2014 12:32

Ja lubię chodzić na zakupy jeżeli mam do kupienia coś konkretnego. Ostatnio musiałam kupić regały metalowe do szatni dla dzieciaków. Niby nic ciekawego ale mi sprawiło trochę radości:)
MartynaS

Postprzez planeta » Cz mar 13, 2014 12:26

Jeśli mam coś konkretnego do kupienia, jest zazwyczaj jeszcze gorzej, bo chodzę po setkach sklepów, nic nie wpada mi w oko i w rezultacie wpadam w szał, a zakupy zamiast być przyjemnością, stają się istną udręką ;). W tym przypadku również wygrywa internet i nie chodzi jedynie o odzież damską, ale również różnego rodzaju sprzęty, kosmetyki, a czasami nawet produkty spożywcze. Dziś można tam znaleźć niemal wszystko i jest to dla mnie sporym ułatwieniem.
planeta

Postprzez PaulaD » Wt mar 18, 2014 11:59

MartynaS napisał(a):Ja lubię chodzić na zakupy jeżeli mam do kupienia coś konkretnego. Ostatnio musiałam kupić regały metalowe do szatni dla dzieciaków. Niby nic ciekawego ale mi sprawiło trochę radości:)

Jak kupowałam u nich meble biurowe to jedyną radość jaką mi ten zakup sprawił to dobry kontakt i szybka przesyłka. Nie musiałam martwić się o wymianę czy reklamację. Ja nie lubię robić zakupów bo nigdy nie wiadomo na jaki sklep się trafi.
PaulaD

Postprzez » Wt mar 18, 2014 11:59

Następna strona

Powrót do Zakupy