Prezent zachęcający do aktywności

Prezent zachęcający do aktywności

Postprzez Kaja » Pn cze 03, 2013 17:00

Witam,
Chciałam kupić dla siostry prezent, który zachęciłby ją do aktywności sportowej. Niestety moja siostra spędza dużo czasu przed komputerem i nie lubi żadnych sportów. Wiem, że wpływa to źle na jej zdrowie i samopoczucie. Niebawem będzie miała imieniny i szukam pomysłu na taki prezent.
Będę wdzięczna za wszelką pomoc.
Kaja

Postprzez » Pn cze 03, 2013 17:00

Re: Prezent zachęcający do aktywności

Postprzez Zuza » Wt cze 11, 2013 14:45

Witam,

Nie napisałaś ile lat ma Twoja siostra. Korzystałam z kursu odżywiania kobiet 30+. Myślę, że może to być świetny pomysł na prezent.
Zuza

Postprzez Kaja » Wt cze 11, 2013 14:48

Hej.

Dzięki Zuza za propozycje. Moja siostra jest przed 30 niestety. Może sama skorzystałabym z tego kursu. Ostatnio moje odżywianie pozostawia wiele do życzenia.
A gdzie można kupić ten kurs? Znasz jakieś fajne strony o zdrowym odżywianiu?
Kaja

Postprzez Zuza » Wt cze 11, 2013 15:02

Kurs Odżywianie 30+ możesz kupić w Netakademia.pl. Jest to kurs internetowy, cena bardzo atrakcyjna, a zobaczysz jak szybko zmienisz nawyki żywieniowe. Dzięki temu polepszy Ci się samopoczucie i wygląd:) Strona o zdrowym odżywianiu, którą czytam regularnie to Efigura. Masz tam wiele porad na temat uprawiania sportu, jak szybko schudnąć czy o piciu wody, co jest bardzo ważne.
Miłej lektury, pozdrawiam ciepło.
Zuza

Postprzez Zuza » Cz lip 18, 2013 10:55

Hej.
Nie wiem czy już zakupiłaś ten kurs dla siebie lub na prezent dla siostry, co Ci polecałam: Odżywianie kobiet 30+.
Teraz w Netakademia mają nowy kurs w tej tematyce: Jak szybko schudnąć. Bardzo fajny kurs, który pokazuje podejście psychologiczne do odchudzania, na pewno ten kurs w pełni Cię zmotywuje. Teraz wiem, że wszystko zależy przede wszystkim od naszego podejścia, patrzenia na siebie, czyli jak jest powiedziane w tym kursie: wszystko zaczyna się w naszej głowie. Kurs jest również jak inne, w atrakcyjnej cenie.
Zuza

Postprzez beny » Wt paź 22, 2013 10:52

Kup jej karnet na siłownie albo basen albo areobik :D
beny

Postprzez laki » Cz paź 24, 2013 09:02

Karnet na basen powinien byc ok
laki

Postprzez odlotowa » Cz gru 05, 2013 16:16

Obawiam się, że taki prezent może być totalnym niewypałem. Jeśli siostra nie lubi aktywności fizycznej to raczej nie zmusisz jej do ruchu...
odlotowa

Postprzez planeta » Cz gru 12, 2013 13:33

Tez tak myślę. Nie można nikogo zmusić do ruchu, jeżeli nie ma na to ochoty. Możesz z siostrą na ten temat porozmawiać, ale taki prezent to nie jest moim zdaniem dobry pomysł.
planeta

Postprzez BartekK » Cz paź 23, 2014 10:41

Jeżeli ktoś będzie szukał pomysłu na prezent zachęcający do aktywności, to można rozważyć zakup kamery poklatkowej Brinno, ja mam taką kamerę na rower. Można ją wykorzystać nie tylko do roweru, ale do filmowania wycieczek, obserwacji przyrody więc jak najbardziej sprawdzi się na wypady w pojedynkę lub z bliską nam osobą.
BartekK

Postprzez » Cz paź 23, 2014 10:41

Następna strona

Powrót do Zakupy