Nie lubię zakupów

Re: Nie lubię zakupów

Postprzez BarbaraD » Pn mar 24, 2014 14:08

MartynaS napisał(a):Ja lubię chodzić na zakupy jeżeli mam do kupienia coś konkretnego. Ostatnio musiałam kupić regały metalowe do szatni dla dzieciaków. Niby nic ciekawego ale mi sprawiło trochę radości:)


Akurat szukałam mebli do sklepu:) Muszę zajrzeć na ich stronkę
BarbaraD
 

Postprzez » Pn mar 24, 2014 14:08

 

Re: Nie lubię zakupów

Postprzez planeta » Wt wrz 09, 2014 06:38

Za samymi zakupami rzeczywiście nie przepadam, lubię za to mieć nowe rzeczy, więc następuje tu mały konflikt interesów, który można jednak rozwiązać zakupami internetowymi ;). Ostatnio zresztą się na takie skusiłam i nie obyło się bez dwóch jesiennych sukienek solar i nowych botków z ryłko.Trzeba w końcu przygotować się jakoś na nowy sezon ;)
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Re: Nie lubię zakupów

Postprzez Wiki » So wrz 13, 2014 05:32

Dla mnie akurat robienie zakupów nie jest jakimś problemem. Jestem chyba do tego typem łowcy promocji :-) Przed większymi zakupami odwiedzam stronę z gazetkami promocyjnymi http://okazjum.pl/gazetki-promocyjne/ i tam patrzę co jest aktualnie w ciekawej promocji. Rozpisuję sobie co gdzie kupić i jadę na zakupy. Takim sposobem można sporo oszczędzić.
Wiki
 

Re: Nie lubię zakupów

Postprzez planeta » Cz gru 11, 2014 09:17

Łowienie promocji to zawsze bardzo dobra opcja :)
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Re: Nie lubię zakupów

Postprzez funek » Śr maja 27, 2015 09:52

Ja też nie lubie dlatego większość robię przez internet ;)
funek
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr maja 27, 2015 09:28

Re: Nie lubię zakupów

Postprzez planeta » Cz maja 28, 2015 20:03

Ja też przerzuciłam się już w większości na te internetowe.
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Re: Nie lubię zakupów

Postprzez planeta » Pn lip 18, 2016 09:46

W internecie jest mnóstwo ciekawych porad odnośnie sposobu ubierania się i sporo ciekawych sklepów. Bardzo modny jest ostatnio styl vintage: http://kedu.pl/styl-vintage-modnie-w-st ... iej-epoki/ - ubierając się jak z poprzedniej epoki wygląda się jak dama i na pewno ma się gwarancję, że nie przejdzie się niezauważonym. Kamizelka, długa spódnica, stara bizuteria potrafią każdej kobiecie dodać retro looku i sprawić, że będzie prezentować się oryginalnie.
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Re: Nie lubię zakupów

Postprzez zefiryna » So lip 08, 2017 11:58

Ja nie lubię zakupów ale w sklepie stacjonarnym. W internecie za to często zamawiam, ostatnio grę na play station. Jak szukacie ciekawych propozycji to podsyłam link: http://sprzedajemy.pl/poradnik/jakie-gr ... on-art1752 Na sprzedajemy znalazłam dużo fajnych gier za w sumie małe pieniądze.
zefiryna
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pn gru 09, 2013 11:26

Re: Nie lubię zakupów

Postprzez neska_90 » Cz paź 26, 2017 13:07

Ja tez nie lubie chodzic po sklepach, dlatego wiekszosc rzeczy zamawiam online :D Ostatnio znalazlam swientny sklep z butami - multu.pl - zamowilam sobie ekstra buty na lato i czekam juz az dojda :D
neska_90
 
Posty: 38
Dołączył(a): N lip 09, 2017 09:46

Re: Nie lubię zakupów

Postprzez Jejka » Cz sie 02, 2018 13:04

Ja też nie lubię chodzić po sklepach i robić zakupów, jednak na szczęście w dzisiejszych czasach mamy już sklepy internetowe, w których można kupić dosłownie wszystko. Ostatnio zaczęłam nawet zamawiać na karmę dla kota na https://www.maxandmrau.pl/pol_m_kot_karma-dla-kota-180.html, ponieważ zamknęli mi sklep zoologiczny, który był pod moim blokiem, a nie chcę mi się jeździć na drugi koniec miasta. W tym sklepie internetowym jest naprawdę spory wybór, a ceny są nawet niższe, niż w sklepie w którym kupowałam karmę do tej pory :D
Jejka
 
Posty: 178
Dołączył(a): Wt mar 20, 2018 12:25

Postprzez » Cz sie 02, 2018 13:04

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron