NIEMOWLĘ - codzienna pielęgnacja

NIEMOWLĘ - codzienna pielęgnacja

Postprzez Walusia » Wt sty 20, 2015 13:13

Zapraszam do dyskusji. Jak pielęgnujecie skórę swojego maluszka? Jakich używacie kosmetyków?
Mój synek skończył 3 tygodnie i tak jak przed porodem panikowałam i przesadzałam, teraz stosuję umiar, wszystko przychodzi intuicyjnie, a codzienna pielęgnacja, to dla nas obydwojga cudowny czas. Z dominujących kosmetyków u mnie to oliwka i chusteczki nawilżające. Stosuję też patyczki kosmetyczne z Hebe Tami My care, są bardzo delikatne i świetnie nadają się do oczyszczania okolic pępuszka. Sama używam ich też do demakijażu.
Walusia
 
Posty: 10
Dołączył(a): Cz gru 11, 2014 11:11

Postprzez » Wt sty 20, 2015 13:13

 

Re: NIEMOWLĘ - codzienna pielęgnacja

Postprzez KajaM » Śr sty 21, 2015 14:03

Moja córeczka już skończyła rok, ale zwłaszcza przy niemowlęciu ważne, aby odpowiednio dobrać kosmetyki, żeby były naturalne, nie zawierały szkodliwych konserwantów. Druga kwestia to trzeba wszystko przetestować, dla jednego dziecka jeden produkt będzie odpowiedni a inne będzie uczulał. U mnie na początku również dominowała oliwka i moja córcia ma na imię Oliwia- dlatego może tak świetnie do siebie pasowały:) A wybór marki EcoWipes jest bardzo dobry, sama używam ich produktów, są naturalne, też mam te patyczki Tami MyCare z Hebe, załapałam się jeszcze na opakowanie z motywami folkowymi, które zostawiłam na pamiątkę.
KajaM
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 10:58

Re: NIEMOWLĘ - codzienna pielęgnacja

Postprzez mlodamama » Cz sty 22, 2015 09:36

Właśnie sama się zastanawiałam jak czyścić pępuszek i uszka niemowląt, mój synek skończył 2 miesiące. To czy te patyczki Tami MyCare z Hebe rzeczywiście nadają się do oczyszczania skóry dzieci?
mlodamama
 

Re: NIEMOWLĘ - codzienna pielęgnacja

Postprzez KajaM » Śr sty 28, 2015 07:42

Ja ich używam do oczyszczania skóry mojej córeczki, patyczki higieniczne Tami MyCare mają miękkie, bawełniane końcówki i do tego mocno osadzone, nie rozwarstwiają się i co ważne są delikatne, nie podrażniają delikatnej skóry dziecka.
KajaM
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 10:58

Re: NIEMOWLĘ - codzienna pielęgnacja

Postprzez planeta » Wt lip 07, 2015 07:54

A ja przygotowujecie swoje dziecko do chrztu? Mam już wybrane kilka ubranek na chrzest, ale nie wiem, co jeszcze powinnam wziąć pod uwagę. Podpowiecie?
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Re: NIEMOWLĘ - codzienna pielęgnacja

Postprzez Michalina » Wt lip 28, 2015 14:25

planeta napisał(a):A ja przygotowujecie swoje dziecko do chrztu? ....


Piszesz w wątku o pielęgnacji- to chodzi Ci o doradzenie odnośnie pielęgnacji dziecka na chrzest? Myślę, że to powinno być w oddzielnym temacie.
Michalina
 

Re: NIEMOWLĘ - codzienna pielęgnacja

Postprzez KajaM » Wt lip 28, 2015 14:29

Drogie mamusie- obecne i przyszłe:) teraz w Rossmannie można też kupić suche chusteczki Tami MyBaby Cotton zrobione w 100% z bawełny organicznej, dedykowane są dla dzieci już od pierwszych chwil narodzin, zwłaszcza dla skóry wrażliwej. Ja testowałam na córci, która jest już starsza, jestem bardzo zadowolona, są bardzo delikatne, miękkie, sama ich używam:)
KajaM
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr gru 10, 2014 10:58

Re: NIEMOWLĘ - codzienna pielęgnacja

Postprzez planeta » Pt sie 07, 2015 11:01

O, dzięki za cynk :)
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Re: NIEMOWLĘ - codzienna pielęgnacja

Postprzez planeta » Wt lip 19, 2016 11:11

Do pielęgnacji maluszka polecam oliwkę sylveco i zasypkę tej samej firmy. Sa to bezpieczne środki dla dzieci, nie powodujące podrażnień.
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Re: NIEMOWLĘ - codzienna pielęgnacja

Postprzez Jejka » Wt lip 09, 2019 08:53

Jeśli szukacie naprawdę skutecznych i sprawdzonych produktów do pielęgnacji niemowlaka, to polecam Wam kosmetyki marki Mustela. Jak widać na stronie https://www.mustela.pl/pielegnacja-specjalistyczna, do wyboru macie tam różne serie takich produktów, które mogą spełnić nawet najwyższe wymagania dziecięcej skóry :)
Jejka
 
Posty: 178
Dołączył(a): Wt mar 20, 2018 12:25

Postprzez » Wt lip 09, 2019 08:53

 


Powrót do Dzieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron