Szkolenia

Szkolenia

Postprzez Sylwia » Pn lis 11, 2013 13:37

Witam;) Na forum nie znalazłam tematu dotyczących szkoleń więc rozpocznę wątek:) Z jakich szkoleń korzystacie? Ja jestem z Wrocławia i zamierzam zapisać się na projekt: horeca.wroclaw.pl/projekt Słyszeliście o tym projekcie?
Sylwia
 

Postprzez » Pn lis 11, 2013 13:37

 

Re: Szkolenia

Postprzez Mili » Cz lis 14, 2013 11:16

Na forum był poruszany ten temat;p Apropo szkoleń moim zdaniem oczywiście, że warto się szkolić kiedyś napewno to zaprocentuję. Szczególnie jeśli są to takie szkolenia o jakich piszesz tzn z sprawdzonych źródeł i które dają Ci nie tylko przygotowanie teoretyczne ale przede wszystkim wiedzę praktyczną. Powodzenia
Mili
 

Re: Szkolenia

Postprzez Ula » Wt lis 19, 2013 10:16

Sylwia napisał(a):Witam;) Na forum nie znalazłam tematu dotyczących szkoleń więc rozpocznę wątek:) Z jakich szkoleń korzystacie? Ja jestem z Wrocławia i zamierzam zapisać się na projekt: horeca.wroclaw.pl/projekt Słyszeliście o tym projekcie?

Jeżeli tym akurat się interesujesz to czemu nie. Warto inwestować w siebie i w własny rozwój.
Ula
 

Re: Szkolenia

Postprzez Kasia » Pt lis 22, 2013 09:02

Sylwia napisał(a):Witam;) Na forum nie znalazłam tematu dotyczących szkoleń więc rozpocznę wątek:) Z jakich szkoleń korzystacie? Ja jestem z Wrocławia i zamierzam zapisać się na projekt: horeca.wroclaw.pl/projekt Słyszeliście o tym projekcie?

I jak zapisałaś się na szkolenie? Jak wygląda sprawa?
Kasia
 

Re: Szkolenia

Postprzez zefiryna » Cz gru 19, 2013 09:34

Ja na razie nie korzystam z żadnych szkoleń-jeszcze uczę się w szkole policealnej i na dodatek pracuję na pełen etat, więc nie mam kompletnie czasu na takie rzeczy niestety.
zefiryna
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pn gru 09, 2013 11:26

Re: Szkolenia

Postprzez odlotowa » Pt gru 20, 2013 12:20

A ja lubię inwestować w siebie, często biorę udział i w płatnych i w darmowych szkoleniach, w styczniu wybieram się na szkolenia fizjoterapii tb polska, a w lutym idę się uczyć robić bukiety. Wykształcenie mam, ale nigdy nie wiadomo, co nam się w życiu przyda :)
odlotowa
 
Posty: 37
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 16:09

Re: Szkolenia

Postprzez Daniel » Wt sty 28, 2014 18:51

Ja zamierzam natomiast zapisać się na kurs na spedytora. Wydaje mi się, że ta gałąź biznesu jest bardzo perspektywiczna i jednak spedycja międzynarodowa, szczególnie Polską i Niemcami będzie się stale rozwijała. Dlatego warto się w tym obszarze edukować.
Daniel
 

Re: Szkolenia

Postprzez planeta » Śr paź 15, 2014 11:59

Nie miałam jeszcze okazji skorzystać z żadnych szkoleń, ale muszę to jak najszybciej zmienić :)
planeta
 
Posty: 222
Dołączył(a): Cz gru 05, 2013 11:39

Re: Szkolenia

Postprzez zefiryna » So lip 08, 2017 12:55

Warto inwestować w szkolenia ;) dla rozwoju!
zefiryna
 
Posty: 55
Dołączył(a): Pn gru 09, 2013 11:26

Re: Szkolenia

Postprzez Jejka » Śr kwi 24, 2019 23:12

Według mnie najbardziej opłaca się w dzisiejszych czasach inwestować w szkolenia z języków obcych, bo teraz to naprawdę bez angielskiego ani rusz :) Przydaje się on w szkole, w pracy, na wakacjach, a nawet w codziennym życiu podczas np. robienia zakupów. Dla osób zabieganych polecam kursy oferowane przez https://www.speak-up.pl/ - najlepsze jest tam to, że szkoła dopasowuje się do uczniów, jest bardzo elastyczna, a zajęcia można odbywać w trybie stacjonarnym lub wirtualnym - jak komu wygodniej ;)
Jejka
 
Posty: 178
Dołączył(a): Wt mar 20, 2018 12:25

Postprzez » Śr kwi 24, 2019 23:12

 

Następna strona

Powrót do Dorośli

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron